Kilka słów o mnie

Wojciech Chadży: Pochodzę z Jeleniej Góry - urodziłem się w maju 1960 roku. Jestem żonaty, mam dwóch dorosłych synów i 14 letnia córkę oraz dwójkę wnucząt. Od zawsze ja i moja rodzina jesteśmy związani z naszym regionem, a zwłaszcza z Jelenią Górą. Jestem przedsiębiorcą, właścicielem firmy Kry-cha.

Krzysztof Wątroba-Pałac: Najtrudniej jest opisać siebie w kilku słowach. Jest to tak trudne, że nieraz jest lepiej nie próbować. Gdybym jednak został zmuszony do tego bym parę zdań o sobie wydusił: powiedziałbym, że jestem: optymistycznym pesymistą, który patrzy na świat szeroko zamkniętymi oczami, pragnąc dostrzec to co przed innymi jest ukryte.

Podziel się z innymi

| |

Inna kampania...

2014-05-07 18:57
Pytacie, gdzie moje plakaty wyborcze, gdzie ulotki czy baloniki z obrobionymi w photoshopie zdjęciami, którymi miałbym zachęcić potencjalnych wyborców do głosowania na mnie w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Odpowiadam zatem, że nie ma ich i nie będzie!!!
Początkowo chciałem, tak jak pozostali kandydaci, przygotować sobie właśnie coś takiego. Zebrałem budżet i przymierzałem się do wydrukowania wyżej wspomnianych. Mimo to, kiedy bliżej przyjrzałem się poszczególnym kampaniom doszedłem do wniosku, że nikomu i niczemu się to nie przysłuży. Społeczeństwo oczekuje od nas konkretnych, utylitarnych działań prowadzonych już podczas kampanii wyborczych, a nie plakatów, ulotek czy baloników.
Głosy powinny zapewnić nam reformatorskie pomysły, udokumentowane dokonania, dotychczasowy styl życia i praca wynikająca z piastowania funkcji publicznych; przez to ludzie winni nas znać, a nie za sprawą sztucznych, wydrukowanych, kolorowych uśmiechów. Dlatego też, nie mogę swoją osobą firmować takich poczynań.

Mój kampanijny budżet postanowiłem przeznaczyć na wsparcie dla jakiegoś młodego człowieka, ucznia którejś z jeleniogórskich szkół, zdolnego jednakże przez wzgląd na trudną sytuację (zdrowotną, materialną) niemogącego realizować się w pełni. Znajdę kogoś takiego i niech ten ktoś faktycznie skorzysta na mojej kampanii. Bez względu na wynik wyborów.

Komentarze

Wpisz swoje imię, pseudonim:

Wpisz treść: