Kilka słów o mnie

Wojciech Chadży: Pochodzę z Jeleniej Góry - urodziłem się w maju 1960 roku. Jestem żonaty, mam dwóch dorosłych synów i 14 letnia córkę oraz dwójkę wnucząt. Od zawsze ja i moja rodzina jesteśmy związani z naszym regionem, a zwłaszcza z Jelenią Górą. Jestem przedsiębiorcą, właścicielem firmy Kry-cha.

Krzysztof Wątroba-Pałac: Najtrudniej jest opisać siebie w kilku słowach. Jest to tak trudne, że nieraz jest lepiej nie próbować. Gdybym jednak został zmuszony do tego bym parę zdań o sobie wydusił: powiedziałbym, że jestem: optymistycznym pesymistą, który patrzy na świat szeroko zamkniętymi oczami, pragnąc dostrzec to co przed innymi jest ukryte.

Podziel się z innymi

| |

Maturzyści, trzymam za Was kciuki!

2014-05-05 06:21
Wszystkim maturzystom z Jeleniej Góry i okolic życzę jasności umysłu, spokoju ducha, intuicji podczas tworzenia wypowiedzi pisemnych i trafienia w klucz podczas dzisiejszego egzaminu z języka polskiego, otwierającego maturę 2014.

Trzymam za Was kciuki i jestem pewien, że już niedługo będziecie świętować przyjęcie Was na upragnione uczelnie wyższe. Póki co jednak, jestem z Wami! Trzymajcie się.

Komentarze

Wpisz swoje imię, pseudonim:

Wpisz treść: